Poznaj nas

Społeczność #ForceOne

Rekrutacja

Oferty pracy

Poznaj nas

Grupa Kapitałowa TelForceOne w liczbach:

+ 7 Spółek

+ 500 Ekspertów

+ 30 tys. produktów w ofercie

+ 240 własnych punktów sprzedaży

+ 17 lat doświadczenia

+ 1000 zamówień dziennie

Dlaczego warto postawić na rozwój w TFO?

… bo mamy renomę i znają nas na ponad 50-ciu rynkach na świecie

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Pełnimy rolę sprawdzonego doradcy w strategii rozwoju biznesu o różnorodnym formacie. Współpracujemy już z ponad 40 000 partnerami biznesowymi na całym świecie. Codziennie witamy się z nimi w kilkunastu językach.

… bo z lokalnego dostawcy szybko staliśmy się globalnym graczem

Nasza historia rozpoczęła się we Wrocławiu. Nadal jesteśmy mocno związani z tym miastem, tutaj jest nasza siedziba i jest to główne miejsce zamieszkania ludzi z naszego zespołu. Od 2001 roku nieustannie rozwijamy się i dziś możemy być dumni z międzynarodowego zasięgu.

… bo dostarczamy produkty, z najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży na świecie

W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania technologii mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów GSM. Nauczyliśmy się rozpoznawać jakie trendy stają się światowymi bestsellerami, a nasi Klienci wiedzą, że potrafimy wywołać emocje towarzyszące każdej premierze.

… bo naszą główną siłę w organizacji stanowią ludzie

W naszej firmie są to wykwalifikowani eksperci, pasjonaci nowoczesnych technologii. Firma wie, że najlepiej jest pracować czerpiąc inspiracje od zaangażowanego zespołu, dlatego umożliwia pracownikom rozwój i wymianę wiedzy dzięki strategii #ForceOne.

… bo wciąż się uczymy od naszych Klientów i zdobywamy nowe doświadczenia

To dzięki naszym Klientom zdobyliśmy biznesową biegłość w międzynarodowym środowisku. Poznając specyfikę ponad 50 rynków świata, pozyskaliśmy kompetencje do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Zobacz, w których obszarach możesz się sprawdzić i rozwijać:

Sprzedaż

Działamy w sektorze B2B. Budowanie relacji z Klientem biznesowym mamy wpisane w DNA. Sprawdź się w sprzedaży w różnorodnych segmentach: retail, small and medium business, e-commerce. Działamy na rynku polskim i na 50 rynkach zagranicznych, więc możesz rozmawiać o biznesie w Twoim ulubionym języku obcym.

Zarządzanie produktem

Czuwanie nad cyklem życia produktu, kontakt z innowacjami i nowinkami technologicznymi, zbieranie inspiracji na największych targach elektroniki na świecie, prowadzenie negocjacji z dostawcami, kreowanie sprzedaży oraz wpływ na marketing i promocję kategorii produktowej… taką kompleksowość działań zapewnia praca w obszarze zarządzania produktem.

Marketing & PR

Tu kipi kreatywna energia, z której powstają m.in. koncepcje, hasła, komunikacja, projekty. W tym dziale tworzona jest strategia komunikacji firmy i brandów oraz kampanie produktowe online i offline. Możesz się rozwijać zarówno w obszarze marketingu produktowego, trade marketingu, desingu i projektowania, a także PR i komunikacji.

Operacje i administracja

W tym obszarze zarządzamy łańcuchem dostaw, realizujemy działania zakupowe, sprawnie wspieramy sprzedaż oraz organizujemy życie firmy, tak, aby każdy element chodził jak w naoliwionej maszynie. Dzięki procesowemu podejściu i analitycznemu myśleniu, działy odpowiadające za operacje i administrację w naszej firmie, wyprzedzają fakty i reagują na sygnały zarówno z rynku, jak i z innych obszarów w organizacji.

Księgowość i finanse

Operacje finansowe, rozliczenia, przygotowywanie dokumentów transakcyjnych, controlling – to narzędzia dostarczające dokładnych danych i analiz, aby móc rzetelnie prowadzić biznes. Tutaj sprawdzą się ścisłe umysły i zamiłowanie do cyfr i Excela.

Magazyn

Logistyka i zarządzanie dystrybucją na różnych poziomach, od kompletowania zamówień, poprzez przyjmowanie dostaw i przygotowywanie międzynarodowych wysyłek – to od naszych pracowników działających w tym zakresie zależy terminowość w dostarczaniu towarów do naszych Klientów.

Społeczność #ForceOne

Czym jest #ForceOne?

W TelForceOne wierzymy, że każdy ma super moc, czyli szczególne umiejętności, unikalne zdolności wykorzystywane w pracy, Twój talent. Nazywamy go #ForceOne.

Jak identyfikujemy i rozwijamy Twój #ForceOne?

Pomagamy rozpoznać tę wyjątkową umiejętność u kandydatów i dopasować do naszych zespołów już na etapie rekrutacji. Bierzemy pod uwagę również Twoje preferencje, sposób myślenia i cechy osobowości. Jeśli pracujesz u nas już jakiś czas, dbamy o to, aby szlifować Twój super talent, niczym diament. Wiemy jak najlepiej go spożytkować. W tym celu organizujemy szkolenia, spotkania mentoringowe, dajemy Ci dostęp do najświeższej prasy i książek oraz wymieniamy się wiedzą i nowinkami w zespołach.

Nasza misja to nie górnolotne hasło bez przełożenia na rzeczywistość, lecz motto, którym kierujemy się w codziennej pracy:

TWORZYMY FIRMĘ O GLOBALNYM ZASIĘGU …

Mówimy o sobie identyfikując się z firmą, globalny zasięg dotyczy zarówno dostawców jak i klientów, aspirujemy do pozycji globalnego gracza - online i offline, nie mamy kompleksów, nie ograniczamy się, działamy szeroko i ambitnie.

… KTÓRA Z ODWAGĄ I PASJĄ WSPIERA BIZNES SWOICH PARTNERÓW …

Partnerstwo dotyczy dostawców i klientów, szanujemy biznes, pasjonujemy się bliskością i jakością współpracy, jesteśmy relacyjni, odwaga dotyczy również rozwoju, na który stawiamy, wspierając inspirujemy i zwielokrotniamy biznes naszych partnerów.

… DOSTARCZAJĄC NAJNOWSZYCH ROZWIĄZAŃ Z ZAKRESU MOBILNYCH TECHNOLOGII.

Rozwiązania dotyczą nie tylko nowości produktowych lecz również pomysłów na sam biznes, konceptów, informatycznych metod zwiększenia wolumenu, „najnowsze” oznacza, że zawsze jesteśmy na czas, monitorujemy rozwój rynku, reagujemy szybko, mobilne technologie definiują nam kierunek rozwoju akcesoriów i drobnej elektroniki.

W jaki sposób przekładamy nasze wartości na codzienną pracę?

Odwaga: stawiamy ją na pierwszym miejscu, bo, żeby osiągnąć cel, trzeba inicjować działania. Podejmujemy się ambitnych zadań, stawiamy czoła wyzwaniom.

Pasja: jesteśmy zaangażowani i z entuzjazmem podchodzimy do pracy, a dzięki ciekawości jesteśmy na bieżąco z nowościami, rozwiązujemy zagadki technologii i urozmaicamy sobie codzienną pracę.

Szacunek: akceptujemy różnorodności, odmienne zdania i jesteśmy względem siebie otwarci i szczerzy.

Kompetencje: posiadamy swoje know-how, którym umiejętnie się dzielimy i nieustannie je doskonalimy.

Rzetelność: wszystko czego się podejmujemy, robimy na najwyższym poziomie, wykonując najpierw analizy, kończąc na obiektywnej weryfikacji z niezależnych źródeł.

Wiarygodność: cenimy autentyczność ponad wszystko, dlatego nie ubieramy masek i nie udajemy. Ufamy sobie wzajemnie.

Duma: jesteśmy pewni siebie w tym co robimy, pokazujemy światu nasze sukcesy i chętnie je celebrujemy. Z podniesioną głową mówimy, że jesteśmy z TelForceOne!

Rekrutacja

Rekrutacja w siedmiu krokach:

Poznajmy się. Wyślij nam swoje CV. Ciekawi nas każdy człowiek, jego doświadczenie oraz unikalne umiejętności, dlatego chętnie przeczytamy wszystko co chcesz nam przekazać.

Pierwszy kontakt. Jeśli wyróżnisz się na tle innych osób i wpiszesz się w nasze aktualne poszukiwania, zadzwonimy do Ciebie. Możesz spodziewać się krótkiej rozmowy lub zaproszenia na spotkanie.

Spotkanie. Bezpośredni kontakt to najlepsza okazja do poznania siebie nawzajem. Rozmowa odbywa się z udziałem reprezentanta Działu HR, często podczas rozmowy towarzyszy nam również Manager, którego zespół chcemy zasilić nową energią w postaci Ciebie! :-) Niezależnie od składu, wszystkie rozmowy odbywają się w atmosferze wzajemnej otwartości.

Zadanie rekrutacyjne. Jeśli będzie między nami chemia, będziemy chcieli sprawdzić czy myślisz w podobny sposób do nas. Dlatego poprosimy Cię o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego. Na wstępie chętnie podpowiadamy, że lubimy, gdy ktoś nas zaskakuje. :-)

Decyzja. Jeśli wyłaniasz się jako idealny kandydat na wszystkich wcześniejszych etapach i kierujesz się podobnymi wartościami do naszych, złożymy Ci ofertę pracy.

Działamy. Kiedy już wiemy, że chcemy nawzajem ze sobą współpracować, umawiamy konkretny dzień startu i … RUSZAMY! :-)

… to nie koniec! :-) Teraz nasza w tym głowa, aby przygotować się na Twoje przyjście i zapewnić Ci jasne i merytoryczne wejście w naszą organizację.

Feedback jest dla nas ważnym elementem pracy, szanujemy Twój czas, dlatego niezależenie od wyniku rekrutacji, otrzymasz od nas informację zwrotną na temat procesu.

Nie udało się tym razem?

Pamiętaj, że nasze drzwi są otwarte i możesz do nas aplikować ponownie.

Poznaj Dział HR TFO

Zuza

Wieczna poszukiwaczka nowych rozwiązań. Ciekawa i otwarta na świat, zachwycają ją najprostsze rzeczy. Jej głowa jest zawsze pełna pomysłów – nawet w te pochmurne dni. Strateg z planem na wszystko.

Klaudia

Antropolożka z zamiłowania, fascynuje ją człowiek – każdy jego aspekt. Z precyzją i uważnością czuwa nad sprawami niewidzialnymi dla oka. Praktyczna i skupiona na faktach.

Viola

Kobieta z sercem na dłoni – empatyczna i tolerancyjna dla każdego kogo spotyka na swojej drodze. Jak trzeba, potrafi spojrzeć okiem krytyka, zawsze jednak konstruktywnego.

Oferty pracy

Jeśli aktualnie nie widzisz nic interesującego dla Ciebie … napisz do nas na hr@tfo.pl