Regulamin

Informacje ogólne

1. Dokonywać zakupów na platformie internetowej dostępnej pod adresem www.telforceone.pl mogą osoby fizyczne oraz firmy zajmujące się dalszą odsprzedażą, które jednocześnie są zarejestrowanymi Klientami spółki TelForceOne S.A.

2. Zamówienia składać można:

telefonicznie, faxem, e-mailem:
Biuro Obsługi Klienta, Centrum Logistyczne Wrocław
tel.: 48 71 327 20 00
fax: 48 71 327 20 10

e-mail: info@telforceone.com

poprzez platformę internetową sklep.telforceone.pl(zamówienia trafiają do Centrum Logistycznego)

3. Warunkiem koniecznym realizacji pierwszego zamówienia jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie dokumentów rejestrowych firmy.

4. Ceny produktów prezentowane w sklepie są widoczne po zalogowaniu. W zależności od uprawnień, użytkownik po zalogowaniu się ma dostęp do indywidualnych poziomów cenowych.

5. Minimalna wartość zrealizowanego zamówienia hurtowego wynosi 300 PLN brutto.

6. Na zakupiony towar Klient otrzymuje fakturę VAT lub paragon. Wszystkim Klientom posiadającym numer NIP wystawiamy fakturę VAT. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać paragon należy o tym poinformować Dział Obsługi Klienta.

7. Klienci będący płatnikami VAT powinni przesłać na nasz numer faxu upoważnienie do wystawienia faktur VAT bez podpisu.

8. Należność za zamówiony towar Zamawiający reguluje przy odbiorze lub przelewem w ustalonym z góry terminie.

Formy i czas realizacji dostaw

9. Zamówiony przez kontrahentów w TelForceOne S.A. towar wysyłany jest za pośrednictwem zaufanych i sprawdzonych firm kurierskich.

10. Istnieje także możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie spółki we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej 119 po wcześniejszym kontakcie z Biurem Obsługi Klienta TelForceOne.

11. Czas realizacji zamówienia złożonego w dni powszednie wynosi 24 godziny i nie uwzględnia czasu realizacji przesyłki przez firmę kurierską.

12. W przypadku zamówień złożonych w dni wolne od pracy oraz święta czas realizacji zamówienia liczony jest od godziny 9:00 kolejnego dnia roboczego.

13. Aktualny status wysłanej przesyłki można śledzić po zalogowaniu na stronie internetowej w zakładce Moje konto > Zamówienia.

Koszty wysyłki

14. Koszty wysyłki przy zamówieniach składanych zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego, jak również bezpośrednio u handlowca wyliczane są automatycznie na podstawie produktów wchodzących w skład zamówienia oraz kryterium minimum logistycznego.

15. Koszty wysyłki w przypadku zamówień powyżej minimum logistycznego wynoszą 0 zł netto.

16. W przypadku zamówień nie przekraczających minimum logistycznego koszty wysyłki wynoszą 11 zł netto (przesyłka płatna przelewem) lub 14 zł netto (przesyłka pobraniowa).

17. W przypadku wysyłek zagranicznych koszty przesyłki są indywidualnie ustalane z Klientem w zależności od kraju jego rezydencji lub adresu wysyłkowego.

Minimum logistyczne

18. Minimum logistyczne jest różne dla poszczególnych kategorii produktowych.

19. Dla telefonów oraz akcesoriów i urządzeń producenckich minimum logistyczne wynosi 2000 zł netto. W skład tej kategorii wchodzą między innymi takie produkty jak telefony myPhone, Nokia, Samsung, karty pamięci, karty prepaid, akcesoria oryginalne (Apple, HTC, Nokia, Samsung, itp.), CB radia, nawigacje, itp.

20. Minimum logistyczne dla zamówień z kategorii materiałów eksploatacyjnych oraz źródeł światła LED wynosi 700 zł netto.

21. W przypadku produktów z kategorii GSM minimum logistyczne wynosi 350 zł netto z wyłączeniem produktów wymienionych w punkcie 19.

22. Dla zamówień składających się z produktów różnych kategorii minimum logistyczne wyliczane jest automatycznie i proporcjonalnie do udziału poszczególnych kategorii produktowych w zamówieniu.

Postanowienia dodatkowe

23. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z zamawianym towarem lub fakturą, reklamacja musi zostać zgłoszona w dniu odbioru towaru.

24. Prezentowane towary oraz usługi nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentacja jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia negocjacji (zgodnie z art. 71 k.c.). W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przed złożeniem zamówienia. Pozwalamy zastrzec sobie prawo do niezrealizowania zamówienia z ważnych powodów ekonomicznych.

25. Mimo dołożenia należytych starań TelForceOne S.A. nie jest w stanie zagwarantować, że publikowane dane techniczne, opisy, zdjęcia i specyfikacje produktów widocznych w sklepie nie zawierają uchybień i błędów. Ewentualne niezgodności nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

Postanowienia końcowe

26. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 31.01.2012 roku.

27. TelForceOne S.A. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie bez konieczności podania konkretnej przyczyny. Wprowadzone zmiany stają się obowiązującymi od momentu opublikowania ich na stronie www.telforceone.pl w zakładce Warunki zakupów > Regulamin.

28. W przypadku pytań lub niejasności dotyczących regulaminu ewentualne uwagi należy przesyłać na adres info@telforceone.com